O nás

01

Bývalí riaditelia SIS

JUDr. Vladimír Mitro:
19. 4. 1993 - 4. 4.1995

Ing. Ivan Lexa:
18. 4. 1995 - 29. 10. 1998

Mgr. Rudolf Žiak:
29. 10. 1998 - 2. 11. 1998

JUDr. Vladimír Mitro:
3. 11. 1998 - 31. 3. 2003

Ing. Ladislav Pittner, CSc.:
4. 4. 2003 - 26. 7. 2006

Ing. Jozef Magala:
27. 7. 2006 - 25. 8. 2010

Ing. Karol Mitrík:
26. 8. 2010 - 3. 5. 2012

Ing. Ján Valko:
4. 5. 2012 - 6. 7. 2016